Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Jerzy Klawiński

wygłosi referat:

„Tachi – nowa epoka (od Muromachi do Showa).”

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 25 września 2020 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego w dniu 25.09.2020 r. (piątek) o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

W części naukowej kolega Jerzy Klawiński przedstawi drugą część wykładu poświęconego mieczom tachi, które na potrzeby prelekcji omawiane będą w ramach czasowych okresu od Muromachi do Showa. Oczywiście, w ramach prowadzenia wolnej dyskusji po wykładzie przedstawimy Państwu kilka eksponatów.

Z uwagi na wciąż obowiązujące zalecenia dotyczącego reżimu sanitarnego, zwracamy się do Państwa z prośbą o przestrzeganie kilku prostych zasad, które będą obowiązywać w trakcie Naszego spotkania:

– zasłonięcie ust oraz nosa maseczką;

– na spotkaniu dostępny będzie płyn antybakteryjny w celu umożliwienia Państwu dezynfekcji rąk;

– zachowanie bezpiecznego dystansu od uczestników spotkania.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz rozumienie. Spotkanie to, jak każde inne nie ma charakteru obowiązkowego. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek obawy o swoje zdrowie albo nie czujecie się Państwo na siłach, prosimy o pozostanie w domu – z całą pewnością będą inne okazje do spotkania. Zawsze jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji poprzez stronę na Facebook czy adres mailowy.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

488 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing