Aktualności

Zarząd Oddziału Górnośląskiego informuje,
że w związku z sytuacją spowodowaną zagrożeniem
epidemią koronawirusa SARS-CoV-2,
odwołano comiesięczne spotkanie maju 2020 roku.

Zarząd Oddziału Górnośląskiego informuje, że w związku z sytuacją spowodowaną zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, odwołano comiesięczne spotkanie kwietniu 2020 roku.

Szanowni Państwo!

Obecnie panująca sytuacja epidemiologiczna oraz towarzyszące jej uwarunkowania prawne zakazujące zgromadzeń w większym gronie, nie pozostawiają żadnych wątpliwości, co do możliwości zorganizowania Walnego Zjazdu w zaplanowanym, kwietniowym terminie.

Zarząd Główny informuje zatem, że spotkanie to nie odbędzie się.

Nowy termin Walnego Zebrania zostanie ustalony w chwili, gdy pojawią się ku temu możliwości prawne i okoliczności gwarantujące większe bezpieczeństwo członkom Stowarzyszenia.

Z poważaniem

Sekretariat ZG SMDBiB

Ze względu na zagrożenie epidemią oraz z powodu zamknięcia instytucji kultury (w tym i Muzeum Miejskiego Wrocławia) zebranie Oddziału Dolnośląskiego naszego Stowarzyszenia, przewidziane tradycyjnie na ostatni czwartek marca, jest w tym miesiącu odwołane.

 

 

 

 

Zarząd Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego podjął decyzję o odwołaniu cyklicznego spotkania PSMJ zaplanowanego na dzień 27.03.2020 r.

W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo zdrowotne naszych koleżanek i kolegów a także gości naszych cyklicznych spotkań, Zarząd PSMJ podjął decyzję aby odwołać marcowe spotkanie.

Jednocześnie trudno jest nam określić na chwilę obecną, kiedy sytuacja będzie na tyle opanowana aby móc zaprosić Państwa na kolejne spotkanie. Dopóki władze i organy państwowe jak również Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oraz Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) nie wydadzą jednoznacznych wytycznych, PSMJ powstrzymujemy się od deklaracji wskazania kolejnego terminu spotkania.

Liczymy na państwa zrozumienie i wyrozumiałość w tej niecodziennej sytuacji. Zachęcamy do kontaktu mailowego jak również poprzez naszą stronę na FB.

 

 

Zarząd Oddziału Górnośląskiego informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, odwołano comiesięczne spotkanie marcu 2020 roku.

Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing