Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiego Stowarzyszenia Miecza Japońskiego

 

 

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Robert Szklarski

wygłosi referat:

„Pokaz wybranych technik zdobniczych w elementach ozdobnych jak i w renowacji”

 
 
Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 26 stycznia 2018 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.
 

Szanowni Państwo,
 

Już 26 stycznia 2018 roku, o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, odbędzie się pierwsze w nowym roku, cykliczne spotkanie Naszego Stowarzyszenia. Piątkowe spotkanie zaczniemy od pokazu oraz wysłuchania referatu p. Roberta Szklarskiego na temat technik zdobniczych stosowanych w procesie tworzenia elementów ozdobnych oraz wykorzystywanych w procesie renowacji. Niewątpliwą zaletą tego spotkania będzie pokaz z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Wykład ten z uwagi na swój charakter, kierujemy szczególnie do osób zainteresowanych procesem powstawania elementów ozdobnych nihonto a także do konserwatorów.

Zarząd PSMJ przedłoży sprawozdanie ze swojej działalności w roku 2017 oraz nakreśli charakter i formę dzialalności na przyszyły rok.

Wstęp jak zawsze jest wolny.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

914 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing