Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

samurajPolskiego Stowarzyszenia Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Jacek Kazimierowski 

wygłosi referat:

„Samuraj – początki japońskiego wojownika”

oraz

Pan Jakub Zamęcki

wygłosi referat:

„TSUKURIKOMI czyli słów kilka na temat konstrukcji
głowni japońskiej”

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 25 listopada 2016 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.
 
 

Szanowni Państwo,

Już 25 listopada 2016 roku, o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, odbędzie się kolejne cykliczne spotkanie Naszego Stowarzyszenia. Piątkowe spotkanie zaczniemy od dwóch wykładów Naszych Sekcyjnych kolegów.

W sprawach bieżących, omówimy zbliżające się wykłady z zakresu konserwacji broni japońskiej oraz wykonywania oshigata. Szczegółowe informacje zostaną zamieszczone na stronie w ciągu najbliższych kilku dni. Planowany termin wykładów: 10-11.12.2016 r. w gmachu Państwowego Muzeum Archeologicznego w Warszawie. W celu uzyskania informacji prosimy o kierowanie zapytań na stronę FB PSMJ.

Na koniec, postaramy się przeprowadzić kantei miecza japońskiego oraz dokonać podsumowania działalności PSMJ za rok 2016.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

Wstęp jak zawsze jest wolny.

 

1080 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing