Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiego Stowarzyszenia Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Jerzy Klawiński

wygłosi referat:

Miecze Yamato i Soshu z prowincji Satsuma

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 27 listopada 2015 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.
 

Szanowni Państwo,

Już 27 listopada 2015 roku, o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, odbędzie się kolejne cykliczne spotkanie Naszego Stowarzyszenia. Piątkowe spotkanie zaczniemy od wykładu kolegi Jerzego Klawińskiego. Być może uda Nam się także wysłuchać pierwszej z kilku zaplanowanych prelekcji na temat dekoru wykorzystywanego przy tworzeniu tsub kolegi Mariusza Kołeckiego.

W sprawach bieżących, z powodu licznych projektów które w tej chwili są realizowane postaramy się streścić Naszym kolegom i wszystkim osobom zainteresowanym na jakim etapie jest PSMJ.

Na koniec, omówienie wystawy drzeworytów poświęconych tematyce stanu samurajów wraz z eksponatami, które są jej integralną częścią. Wystawa obecnie gości w Muzeum Okręgowym w Toruniu w budynku Kamienicy pod Gwiazdą – można ją zwiedzać aż do lutego 2016 r.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

1169 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing