Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Jacek Kazimierowski

wygłosi prelekcję:

„Sori – czym jest i jak kształtowała się krzywizna głowni na podstawie przykładów”

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 25 czerwca 2021 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego w dniu 25.06.2021 r. (piątek) o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

W trakcie spotkania, w części naukowej członkowie zaprezentują kilka mieczy japońskich w typie katana, wakizashi oraz tanto z głównych epok w celu prezentacji zmiany kształtu sori (krzywizny).

Przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności PSMJ za rok 2020 oraz sprawozdanie z Walnego Zebrania Zarządu Głównego SMDBiB, które odbyło się w maju br.

W związku z wstępnymi rozmowami w sprawie organizacji wystawy z okazji 10-letniej współpracy PSMJ z Muzeum Okręgowym w Toruniu  kamienicy pod Gwiazdą, zostanie przedstawiony plan działania oraz zaproszenie do wzięcia czynnego udziału w wydarzeniu.

Z uwagi na wciąż obowiązujące zalecenia dotyczącego reżimu sanitarnego, zwracamy się do Państwa z prośbą o przestrzeganie kilku prostych zasad, które będą obowiązywać w trakcie Naszego spotkania:

– zasłonięcie ust oraz nosa np. maseczką;

– na spotkaniu dostępny będzie płyn antybakteryjny w celu umożliwienia Państwu dezynfekcji rąk;

– zachowanie bezpiecznego dystansu od pozostałych uczestników spotkania.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz rozumienie. Spotkanie to, jak każde inne nie ma charakteru obowiązkowego. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek obawy o swoje zdrowie albo nie czujecie się Państwo na siłach, prosimy o pozostanie w domu – z całą pewnością będą inne okazje do spotkania. Zawsze jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji poprzez stronę na Facebook czy adres mailowy.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

435 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing