Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Jerzy Klawiński

wygłosi referat:

„Japońskie miecze tachi – specyfika i rys historyczny.”

zdjęcie: Tokyo National Museum

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 26 czerwca 2020 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie po niezaplanowanej przerwie.

Jak wszyscy wiemy, sytuacja pandemiczna w kraju i związane z nią wprowadzone ograniczenia powoli ale sukcesywnie są zdejmowane, przybliżając Nas do względnej normalności w funkcjonowaniu. Ostatni raz mieliśmy przyjemność gościć Państwa w styczniu br.

Zarząd PSMJ długo zastanawiał się nad możliwością wznowienia działalności m.in. w zakresie organizacji cyklicznych spotkań. Prowadzona była długa dyskusja, czy w obecnej sytuacji jesteśmy w stanie zorganizować spotkanie zapewniając adekwatne środki bezpieczeństwa. Po rozpatrzeniu za i przeciw, jak również w porozumieniu z władzami Muzeum Wojska Polskiego, Zarząd PSMJ podjął decyzję o zorganizowaniu spotkania cyklicznego, zaplanowanego na dzień 26 czerwca 2020 r.

Spotkanie to, jak każde inne nie ma charakteru obowiązkowego. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek obawy o swoje zdrowie albo nie czujecie się państwo na siłach, prosimy o pozostanie w domu – z całą pewnością będą inne okazje do spotkania. Zawsze jesteśmy dostępni do państwa dyspozycji poprzez stronę na Facebook czy adres mailowy.

Zarząd PSMJ w celu zapewnienia rygoru sanitarnego, zagwarantuje państwu na czas spotkania środki ochrony indywidualnej w postaci maseczek i rękawiczek jednorazowych. Dostępny również będzie płyn antybakteryjny. W trakcie spotkania, jego uczestnicy zostaną poproszeni o zachowanie bezpiecznych odległości.

Spotkanie zostało zaplanowane na dzień 26 czerwca 2020 roku (piątek), o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Piątkowe spotkanie zaczniemy od wysłuchania przewidzianego na ten dzień wykładu pana Jerzego Klawińskiego pt. Japońskie miecze tachi – specyfika i rys historyczny. W ramach uzupełnienia wykładu przewidujemy udostępnienie Państwu kilku interesujących eksponatów należących do kolekcji naszych członków.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

556 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing