Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiego Stowarzyszenia Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Paweł Czopiński

wygłosi referat:

„Miecze szkoły Rai – charakterystyka głowni”

 
 
Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 2 czerwca 2017 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.
 
Rai Kunimitsu - okres Kamakura 1327 - Muzuem Narodowe Tokyo

Rai Kunimitsu – okres Kamakura 1327 – Muzeum Narodowe Tokyo

Szanowni Państwo,
 

Już 2 czerwca 2017 roku, o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, odbędzie się kolejne cykliczne spotkanie Naszego Stowarzyszenia. Piątkowe spotkanie zaczniemy od wysłuchania referatu p. Pawła Czopińskiego na temat jednej z najsłynniejszych szkół płatnerskich a mianowicie założonej przez Rai Kuniyuki a następnie kontynuowanej przez Kunitoshi i jego syna Kunimitsu – szkoły Rai wywodzącej się z okolic Kyoto okresu Kamakura. Z uwagi na charakter wykładu, członkowie PSMJ postarają się uraczyć Państwa oczy ciekawymi eksponatami ze swoich kolekcji.

W drugiej części Naszego spotkania przedstawimy plan działania na następny dzień. Dokładnie 3 czerwca 2017 r. będziemy obecni na MATSURI, które w tym roku odbędzie się w Służewskim Domu Kultury (Mokotów) przy ul. Bacha 15 w Warszawie. Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia Naszego stoiska w godzinach 11:30 – 19:00. Wydarzenie jest organizowane przez Ambasadę Japonii, Związek Pracodawców „Shokokai” i Klub Japoński w Polsce.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

Wstęp jak zawsze jest wolny.

1265 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing