Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

26415819061_288a9026e9_zZARZĄD

Polskiego Stowarzyszenia Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Maciej Płotkowiak

wygłosi referat:

„Japońska zbroja”

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 3 czerwca 2016 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.
 
 

W trakcie spotkania zostanie wygłoszony referat na temat zbroi japońskich na przykładach eksponatów z prywatnej kolekcji Pana Macieja Płotkowiaka. Ta niezwykle wartościowa pod względem merytorycznym prelekcja będzie dotyczyła budowy, nazewnictwa, metod konserwatorskich stosowanych przy tym jakże wspaniałym elemencie uzbrojenia japońskiego wojownika.

W związku ze zbliżającym się wydarzeniem kulturalnym „Matsuri – piknik z kulturą japońską”, który organizowany jest przez Ambasadę Japonii, zostanie omówiony udział PSMJ w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jednocześnie wyrażam nadzieję, że wygospodaruje Państwo swój cenny czas aby odwiedzić Nasze stoisko w dniu Matsuri tj. 4 czerwca 2016 r. (sobota, w godzinach 12:00 – 18:00) w budynku Torwaru, przy ul. Łazienkowskiej 6A w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!

1227 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing