Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620
Tachi - Toshimitsu, Heisei 1992 r.

Tachi – Toshimitsu, Heisei 1992 r.

ZARZĄD

Polskiego Stowarzyszenia Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym:

Pan Jakub Zamęcki

wygłosi referat:

Współczesne miecze japońskie – porównanie na przykładach prac współczesnych kokaji

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 25 września 2015 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

 

Szanowni Państwo,

Już 25 września 2015 roku, o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, odbędzie się kolejne cykliczne spotkanie Naszej Sekcji. Piątkowe spotkanie zaczniemy od wykładu kolegi Jakuba Zamęckiego na temat „Współczesnych mieczy japońskich” (shinshinto). Wykład będzie uzupełniony przykładami głowni, które są w posiadaniu kolekcjonerów polskich.

W sprawach bieżących, z powodu rezygnacji z funkcji Wiceprezesa kolegi Mariusza Kołeckiego, postaramy się przeprowadzić wybory uzupełniające. Dlatego też bardzo prosimy o przybycie członków PSMJ posiadających prawo głosu.

Na koniec, omówienie warszawskich imprez w których uczestniczyło PSMJ – wystawy „Czar mieczy japońskich” zorganizowanej w Muzeum Azji i Pacyfiku oraz „Polsko-Japońskiego Dnia Broni Białej”, który odbył się w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

1439 Total Views 2 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing