Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie sprawozdawczo – wyborcze.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 31 stycznia 2020 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

Szanowni Państwo,

ZARZĄD Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego powiadamia o zebraniu sprawozdawczo – wyborczym za okres 2017-2020 w trakcie którego:
1) w części organizacyjnej dla członków PSMJ odbędą się wybory Nowego Zarządu PSMJ na kadencję 2020-2023:
I termin wyborów: godzina 17:30
II termin wyborów: godzina 17:45
Prosimy o możliwe liczne przybycie członków PSMJ.
2) w części ogólnej dla wszystkich obecnych osób przedstawimy ciekawe eksponaty z kolekcji członków PSMJ. W ramach wolnej dyskusji postaramy się je państwu trochę przybliżyć – cykl ten zatytułowany został Z szuflady kolekcjonera.

Pan Janusz Szymankiewicz, członek PSMJ wydał właśnie swoją nową książkę poświęconą historii miecza japońskiego i wybranych szkołach kenjutsu. Dla wszystkich osób zainteresowanych, autor będzie miał kilka egzemplarzy z sobą i jeśli ktoś z państwa będzie zainteresowany zakupem publikacji, to taka możliwość będzie istniała.

Spotkanie odbędzie się w piątek 31.01.2020 r. (ostatni piątek stycznia) o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3 w Warszawie.

Bardzo prosimy członków PSMJ o przyniesienie legitymacji członkowskich. Skarbnik Stowarzyszenia będzie przyjmował składni członkowskie za rok 2019/2020 w trakcie spotkania.

Uprzejmie przypominam członkom PSMJ o możliwości wzniesienia opłaty poprzez przelew bankowy – po więcej informacji zapraszam na stronę SMDBiB https://www.bronibarwa.org.pl/skladki-czlonkowskie/ .

629 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing