Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie sprawozdawczo – wyborcze.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 26 maja 2023 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

Szanowni Państwo,

ZARZĄD Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego powiadamia o zebraniu sprawozdawczo – wyborczym za okres 2020-2023 w trakcie którego:
1) w części organizacyjnej dla członków PSMJ odbędą się wybory Nowego Zarządu PSMJ na kadencję 2023-2026:
I termin wyborów: godzina 17:00
II termin wyborów: godzina 17:20
Prosimy o możliwe liczne przybycie członków PSMJ. Jeżeli członkowie PSMJ z prawem głosu będą chcieli udzielić pełnomocnictwa innemu członkowi PSMJ, to taka możliwość istniej. Prosimy pamiętać o odpowiedniej formie takiego dokumentu oraz przesłanie jego skanu na adres psmj@wp.pl
2) w części ogólnej dla wszystkich obecnych osób kol. Jakub Zamęcki przedstawi referat „Szlif miecza japońskiego – tradycja i współczesność”.

Członkowie PSMJ o zebraniu zostali powiadomieni w drodze mailowej w dniu 12.05.2023 r. Proszę również o sprawdzenie folderu spam.

Spotkanie odbędzie się w piątek 26.05.2023 r. (ostatni piątek stycznia) o godz. 16:30/17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3 w Warszawie.

Bardzo prosimy członków PSMJ o przyniesienie legitymacji członkowskich. Skarbnik Stowarzyszenia będzie przyjmował składni członkowskie w trakcie spotkania.

Uprzejmie przypominam członkom PSMJ o możliwości wzniesienia opłaty poprzez przelew bankowy – po więcej informacji zapraszam na stronę SMDBiB https://www.bronibarwa.org.pl/skladki-czlonkowskie/ .

161 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing