Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

ZARZĄD

Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego

uprzejmie zaprasza na spotkanie, na którym m.in. członkowie Sekcji przedstawią część swoich zbiorów

oraz podzielą się doświadczeniami w zakresie rynku antykwarycznego w dobie ograniczeń pandemicznych.

Spotkanie z cyklu „Z szuflady kolekcjonera” wraz z prezentacją.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w piątek 10 grudnia 2021 r. o godz. 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego Al. Jerozolimskie 3.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego w dniu 10.12.2021 r. (piątek) o godzinie 17:00 w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

W trakcie spotkania, w części naukowej członkowie Sekcji zaprezentują swoje eksponaty w ramach cyklu „Z szuflady kolekcjonera”. Będzie to dyskusja otwarta na temat zbiorów oraz kierunków kolekcjonerskich w dobie obecnego stanu rynku antykwaryczny, szczególnie w Japonii.

W ramach zjazdu Zarząd PSMJ przedstawi również sprawozdanie ze swojej działalności w roku 2021 oraz planów związanych ze statutową dzielnością na rok następny.

Dzięki uprzejmości kol. Krzysztofa Białkiewicza na uczestników spotkania będzie czekała miła niespodzianka.

Z uwagi na wciąż obowiązujące zalecenia dotyczącego reżimu sanitarnego, zwracamy się do Państwa z prośbą o przestrzeganie kilku prostych zasad, które będą obowiązywać w trakcie Naszego spotkania:

– zasłonięcie ust oraz nosa np. maseczką;

– na spotkaniu dostępny będzie płyn antybakteryjny w celu umożliwienia Państwu dezynfekcji rąk;

– zachowanie bezpiecznego dystansu od pozostałych uczestników spotkania.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz rozumienie. Spotkanie to, jak każde inne nie ma charakteru obowiązkowego. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek obawy o swoje zdrowie albo nie czujecie się Państwo na siłach, prosimy o pozostanie w domu – z całą pewnością będą inne okazje do spotkania. Zawsze jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji poprzez stronę na Facebook czy adres mailowy.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

320 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing