Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /httpdocs/wp-content/plugins/kento-post-view-counter/index.php on line 620

Zarząd Polskiej Sekcji Miecza Japońskiego podjął decyzję o odwołaniu cyklicznego spotkania PSMJ zaplanowanego na dzień 10.12.2021 r.

 

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo zdrowotne naszych koleżanek i kolegów a także gości naszych cyklicznych spotkań, Zarząd PSMJ podjął decyzję aby odwołać grudniowe spotkanie.
Jednocześnie trudno jest Nam określić na chwilę obecną, kiedy sytuacja będzie na tyle opanowana aby móc zaprosić Państwa na kolejne spotkanie. Liczymy jednak, że nastąpi to w pierwszym kwartale przyszłego roku. Odwołanie spotkania jest również związane z ograniczeniem w dostępności gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, które do tej pory gościło Nas na cyklicznych spotkaniach.
Liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość w tej sytuacji. Zachęcamy do kontaktu mailowego jak również poprzez naszą stronę na FB.
364 Total Views 1 Views Today
Partnerzy

karta_logo_MNK_B

mwp

muzuem_lodz

wmwpozn

MuzeumWroclaw

logo Muz. Lub.-1

silkfencing