
W dniu 28 maja (czwartek) 2026 roku o godz. 16.00 spotykamy się w Muzeum „Wiana” (Okręgu Wilno Armii Krajowej), na jego zwiedzanie, a potem na wspólną herbatkę. Oprowadzać będzie nas kolega Wojciech Grochowalski. Muzeum mieści się na Teofilowie – ul. K.K. Baczyńskiego 156, budynek zakrystii przy kościele (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego), wejście od strony szkoły podstawowej im. Jama Pawła II.
Muzeum jest na stronie www.akwiano.pl
Pozdrawiam – Konrad A. Czernielewski
Sekretarz Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Broni i Barwy.